دوشنبه, ۰۲ اردیبهشت ۱۳۹۸

 پورتال گروه صنعتی بارز بازار چارسو آژانس هواپیمایی قصر شیرین http://iran-mg.com/cars/7/mg-gs کیف و کفش BAXAR

فروشگاه آنلاين کيف و کفش های طبی، راحتی و مجلسی  فروشگاه آنلاين کيف و کفش های طبی، راحتی و مجلسی

بیمه شخص ثالث بدنه قسطی سفارش آنلاین خرید اینترنتی    بیمه شخص ثالث بدنه قسطی سفارش آنلاین خرید اینترنتی

سولاردام من

mci/fa/target.html&fid=q6oKv0a2Lk

يخچال سايد بای سايد LG ال جی

انواع پچ کورد های مسی و فیبر نوری

Add to Favourites
تماس : 02188922740
Added ۱۳۹۸-۰۱-۲۵ ۱۱:۲۷:۵۴

توضیحات آگهی

انواع پچ کورد های مسی و فیبر نوری " شرکت ساهانه هدایت اطلاعات ( سها ) " انواع پچ کورد های مسی: پچ کورد های Cat7A , Cat7 , Cat6A , Cat6 , Cat5e / UTP , SFTP با روکش های PVC و LSOH یا LSZH انواع پچ کوردهای فیبر نوری: پچ کورد های SC-SC , SC-LC , LC-LC سینگل مود OS2 و مالتی مود OM2 , OM3 , OM4 پچ کورد های نگزنس ، لگراند و سها

مکان آگهی

وليعصر, تهران, تهران
بلوار میرداماد/خیابان شمس تبریزی/خیابان یکم/پ1/واحد2

دکتر بابک باب شریف - متخصص چشم و فوق تخصص جراحی پلاستیک پلک-زیبایی و لیزر